Bára Michková

Bára Michková

Cvičení

Skupinové lekce

Hatha jóga (jógová terapie)
60 min.
200,00 Kč

Hatha jóga (jógová terapie)

Hatha jóga (jógová terapie) Lekce je sestavena na základě principů zdravého pohybu a jógové terapie. Jemnou ásánovou praxí se navracíme k principům zdravého pohybu a k vývojové kineziologii. V každodenním životě na zdravou posturu mnohdy zapomínáme, a tím mohou začít naše zdravotní problémy, bolesti pohybového aparátu. Klidné tempo lekce je vhodné pro začátečníky i pro pokročilé, protože ásány probíráme od základu. Hatha jóga naše tělo tonizuje, čistí a pomáhá nám vyrovnat se se stresem. V pozicích setrváváme na více dechů, abychom si mohli užít jejich benefitů.; Lekce začíná relaxací a zklidněním mysli. V průběhu celé lekce klademe důraz na dech a správné provedení pozic. Z průpravných cviků volně přecházíme do ásánové praxe a jemného posílení svalů. Na závěr nás čeká voňavá relaxace.; · klidné tempo a delší výdrže v pozicích; · vhodná pro začátečníky i pokročilé; · lekce začíná zklidněním a končí aromaterapeutickou relaxací; ENGLISH friendly lekce; ; ENGLISH: The class is based on yoga therapy principles. Calm non-dynamic yoga practice that strikes a balance in us. Hatha tones, cleanses and helps us cope with stress. We remain in asanas for more breaths so that we can enjoy their benefits. The class begins with relaxing and calming the mind. Throughout the class, we emphasize breathing and the principles of healthy movement according to yoga therapy. From preparatory exercises we move freely into asana practice and gentle muscle strengthening. In the end, fragrant relaxation awaits us.; Calm pace and longer endurance in positions; suitable for beginners and advanced; The class begins with calming and ends with aromatherapy relaxation


Čekáme na vypsání termínu

Nabízené služby

O poskytovateli

Vedu lekce jógy. V rytmu, při kterém si mentálně odpočinete, protáhnete a posílíte tělo. To je základní kámen k tomu, abychom mohli volně dýchat, cítit se spokojenější, vyrovnanější a zdravější. Vycházím z vlastní zkušenosti, jak silný pozitivní vliv má jóga na vyčerpání, stres, špatné pohybové vzorce a neutišenou mysl.

Zkušenosti

  • Amazing move lekce hatha, jemné a jin jógy
  • individuální lekce pro jednotlivce i pracovní týmy

Vzdělní a certifikáty

  • 2019 – 2022 Jóga a jógová terapie FTVS, UK
  • trenér II. třídy se specializací Hatha jóga Yoga4Yogi – RYS 200 (Yoga Alliance)
  • kurz Jin jóga s Veronikou Carmanovou, Karma Yoga, 
  • seminář Inverzní pozice, Dům jógy
  • workshop Asany z pohledu fyzioterapie, Jógovna
  • workshop Asistence v pozicích, Dům jógy
  • seminář Jóga pro seniory s Věrou Vojtěchovou, Dům jógy
  • seminář Cvičení pro zdravá záda s Lenkou Oravcovou, Dům jógy

S WellBe cvičte online nebo si objednejte trenéra či terapeuta, který přijede za Vámi! Prozkoumejte nabídku online video lekcí. Cvičte kdekoliv a kdykoliv, jak se Vám to hodí. Vyzkoušejte cvičení, které vás vždy lákalo, ale styděli jste se jít na živou lekci. Ušetřete svůj čas a peníze za dojíždění do fitka.

Stáhnout aplikaci
Copyright © 2024 - WellBefit s.r.o.