Zkuste naše Online Fitness, plán na míru a zdarma

Dle Vašich požadavků získáte tréninkový plán online cvičení

Je to opravdu zdarma? Jasně! Měsíční tréninkový plán se Vám vygeneruje po vyplnění úvodního dotazníku, kde aplikaci sdělíte základní informace: jaký je Váš cíl, jaké máte zkušenosti se cvičením a kdy máte na cvičení čas. Navíc můžete s WellBe pohodlně sledovat svůj pokrok.

Také to znáte?

🤔 V záplavě internetových video lekcí nevím, co vybrat.

😔 Jakým cvičením si neublížim?

🤔 Nevím, jak často mám cvičit :(

😔 Co mám cvičit, abych dosáhl/a svého cíle?

🤔 Nevím, jak poznat kvalitního lektora.

😔 U cvičení nikdy nevydržím, chybí mi motivace...

Online fitness od WellBe je řešení!

V našem týmu pracují certifikovaní a vysokoškolsky vzdělaní odborníci na pohyb, sport, výživu a regeneraci. Rádi vám poradí na vaší cestě k wellbeing. Vyhledáváme kvalitní česká online fitness videa na internetu, která vkládáme do naší databáze. Ke každé lekci zadáme parametry jako je obtížnost, zaměření a časová náročnost. Naše chytrá aplikace vám potom na základě zadaných parametrů doporučí plán na míru.

Co přesně pro vás děláme?

Vytváříme kvalitní videa

S certifikovanými lektory vytváříme lekce, kterými si neublížíte. Všechny lekce mají jasnou strukturu, kvalitní zvuk, hudbu a video.

Vyhledáváme kvalitní lekce na internetu

Na internetu se dá najít spoustu cvičení zdarma. Lekce vyhledáváme za vás a vybereme ty nejlepší jak z hlediska zpracování, tak obsahu.

Doporučíme vám ty nejlepší lekce

S WellBe je to jednoduché - vyplníte krátký dotazník a na jedno kliknutí máte plán na míru. Aplikace zohlední váš cíl, fitness level a časové možnosti.

Konzultujeme s vámi pokrok a stravu

Chcete víc osobní přístup? Staňte se členy WellBe a za zlomek ceny získejte osobního wellbeing kouče, který vás povede na cestě za zdravějším a spokojenějším životním stylem.

Motivujeme vás a hlídáme plán

Mít plán je základ, je potřeba ho také dodržet. WellBe vám cvičení vždy připomene a odcvičené lekce zaznamená do statistik. Motivace vlastním pokrokem funguje vždy nejlíp!

Potřebujete se na něco doptat?

Napiště:

Pokud je vše jasné, pusťme se do toho

S WellBe cvičte online nebo si objednejte trenéra či terapeuta, který přijede za Vámi! Prozkoumejte nabídku online video lekcí. Cvičte kdekoliv a kdykoliv, jak se Vám to hodí. Vyzkoušejte cvičení, které vás vždy lákalo, ale styděli jste se jít na živou lekci. Ušetřete svůj čas a peníze za dojíždění do fitka.

Stáhnout aplikaci
Copyright © 2021 - WellBefit s.r.o.