Osobní diagnostika v pohodlí domova

60 min.
Přijedeme za Vámi
od 449,00 Kč

Dostupní poradci

Ondřej Regál

Ondřej Regál

449,00 Kč

Popis

Zarezervujte si schůzku s jedním z WellBe specialistů, který přijede za Vámi. Společně zjistíte Vaše tělesné složení a odhalíte nevhodné návyky. Složení těla znamená „množství kostí, tuku, vody a svalů v lidském těle“. Všechny tyto faktory lze měřit. Náš specialista také zjistí váš somatotyp a doporučení Vám vhodný trénink a skladbu jídelníčku. V případě zájmu Vám také poskytne další informace o tom, jak Vám WellBe pomůže na cestě k lepšímu životu.

Pro koho?

Služba je vhodná pro všechny, kteří chtějí začít cvičit nebo chtějí sledovat své pokroky. Je dobré, když se vaše cíle dají změřit, osobní diagnostika tělesného složení jé právě takovým nástrojem. Dodá nám podrobnější vhled do toho, jak se vám daří transformovat postavu. Diagnostiku můžete absolvovat pravidelně v rámci tréninkového programu, nebo jako samostatnou službu.

Co potřebuji?

  • 45 - 60 minut času
  • Klidnou pohodlnou místnost

Co dostanu?

  • Výsledky tělesného složení
  • Odborná doporučení k úpravě životního stylu
  • Rady k využití aplikace WellBe
  • Výhodná nabídka dalších služeb

S WellBe cvičte online nebo si objednejte trenéra či terapeuta, který přijede za Vámi! Prozkoumejte nabídku online video lekcí. Cvičte kdekoliv a kdykoliv, jak se Vám to hodí. Vyzkoušejte cvičení, které vás vždy lákalo, ale styděli jste se jít na živou lekci. Ušetřete svůj čas a peníze za dojíždění do fitka.

Stáhnout aplikaci
Copyright © 2024 - WellBefit s.r.o.