Letní jóga v parku

60 min.
180,00 Kč
Park Sacré Coeur

Termíny

Čt 24. čvn 16:30
Čt 1. čvc 16:30
Čt 8. čvc 16:30
Čt 15. čvc 16:30
Čt 5. srp 16:30
Čt 12. srp 16:30
Čt 19. srp 16:30
Čt 26. srp 16:30

Lektor

Popis

  • Pojďme se během letních měsíců společně protáhnout pod širým nebem. Už jste zažili šavásánu s výhledem na nebe? Ne? Tak to musíte zkusit! Užijme si v létě jógu v trávě. Lekce se koná vždy za příznivého počasí (bez deště). Sejdeme se u venkovní posilovny v horní části parku. Park Sacré Coeur je dobře přístupný z Anděla i lávkou z OC Nový Smíchov.
  • ENGLISH FRIENDLY.

Pro koho?

pro začátečníky i pokročilé

Co potřebuji?

  • podložka nebo větší ručník
  • UPOZORNĚNÍ:
  • Účast na lekci je podmíněna splněním podmínek pro hromadné akce (AG/PCR test, prodělání nemoci Covid, nebo očkování) - viz https://covid.gov.cz/opatreni/pohyb-venku/omezeni-konani-hromadnych-akci

Co dostanu?

Během léta si vyzkoušíme Hatha i jemnou jógu, při které zdravě a příjemně protáhneme celé tělo, budeme relaxovat a uděláme tak hodně pro naši psychickou i duševní pohodu.

S WellBe cvičte online nebo si objednejte trenéra či terapeuta, který přijede za Vámi! Prozkoumejte nabídku online video lekcí. Cvičte kdekoliv a kdykoliv, jak se Vám to hodí. Vyzkoušejte cvičení, které vás vždy lákalo, ale styděli jste se jít na živou lekci. Ušetřete svůj čas a peníze za dojíždění do fitka.

Stáhnout aplikaci
Copyright © 2021 - WellBefit s.r.o.