Adéla Kišš

Adéla Kišš

Poradenství

Nabízené služby

O poskytovateli

Říkám o sobě, že:

“Zvedám lidi ze židlí a na pomoc si beru chodidla.”

A to doslova. Stavebním kamenem k bezbolestnému pohybovému aparátu jsou plně funkční chodidla a proto zádkladem mé práce je analýza chodidel.

Jako certifikovaná osobní trenérka a studentka bojového umění jsem se od boxu dostala až k praktikám Thajského Boxu. Prošla jsem učením MovNat a Ido Portal od učitelů pohybu v Londýně. Jsem studentkou metody Lee Saxbyho a ukážu vám, jak se starat o svá chodidla a jak se lépe hýbat nejen v kanceláři.

Zkušenosti

  • Stavebním kamenem k bezbolestnému pohybovému aparátu jsou plně funkční chodidla a proto zádkladem mé práce je analýza chodidel v „MyFoot Lab“.
  • Jsem také autorkou online programu Adapt21 do kanceláře a pořádám online kurzy pro firmy, kterým jde o zdraví svých zaměstnanců.
  • V neposlední řadě stojí skupinové lekce Boxing mama, které jsou nyní pozastaveny.

Vzdělní a certifikáty

  • Od roku 2012 jsem studentem metody Lee Saxbyho a díky jeho programu pomáhám lidem obnovit funkčnost svých chodidel.
  • Absolvovala jsem „Vivobarefoot training course” v roce 2013 v Londýně, řadu seminářů a setkání v rámci  „Born to run“ programu. 
  • V roce 2019 jsem se stala jako jedna z mála na světě součástí „Functional Foot Map“ praktiků.

S WellBe cvičte online nebo si objednejte trenéra či terapeuta, který přijede za Vámi! Prozkoumejte nabídku online video lekcí. Cvičte kdekoliv a kdykoliv, jak se Vám to hodí. Vyzkoušejte cvičení, které vás vždy lákalo, ale styděli jste se jít na živou lekci. Ušetřete svůj čas a peníze za dojíždění do fitka.

Stáhnout aplikaci
Copyright © 2024 - WellBefit s.r.o.