Potěšte své blízké originálním dárkem: masáž nebo trénink v pohodlí domova!

Cena od 449 Kč

Klára Kondraš

Silový trénink, Silový trénink - online

Cvičení a zdravý životní styl je mým koníčkem i zaměstnáním. Specializuji se zejména na redukci a formování postavy, nabírání svalové hmoty, kompenzaci svalových dysbalancí, funkční trénink a cvičení s vlastní vahou. Bude mi potěšením pomoci vám na cestě za vaší vysněnou postavou a životní pohodou.

Zkušenosti

  • Osobní trenérka ve Form Factory

Vzdělní a certifikáty

  • Akademie Tělovýchovy a sportu Palestra
  • Vysoká škola tělovýchovy a sportu Palestra
  • Fit Praha – Instruktor Fitness
  • Instruktor Pilates

Kde Klára působí?

Přečtěte si více o službách, které Klára nabízí

Silový trénink

Silový trénink

Ať už se chcete prostě jen cítit fit, zaměřit svůj trénink na konkrétní problematické partie a nebo zlepšit svou fyzickou kondici, osobní trénink je přesně pro Vás! Naši přední odborníci na fitness Vám ukáží tu nejlepší forma silového tréninku, se kterou dosáhnete kýžených výsledků. Naše osobní tréninky se zaměřují na mobilitu, spalování tuků, nárůst svalové hmoty a pomáhají celkovému zlepšení Vašeho zdraví.

Silový trénink - online

Silový trénink - online

Silový trénink online? Blbost! K čemu platit trenéra, který mě nemůže dorovnat do správné pozice nebo mi dát dopomoc? Absolutně souhlasíme! Občas jsou ale situace, kdy je online lekce skvělou alternativou - jste na dovolené, na služební cestě nebo musíte být v domácí karanténě. Díky osobnímu online tréninku můžete tento výpadek krásně překlenout a poté opět navázat osobními lekcemi. U vybraných trenérů máte navíc úvodní lekci úplně ZDARMA, tak proč váhat? Zkusíte a uvidíte.