Potěšte své blízké originálním dárkem: masáž nebo trénink v pohodlí domova!

Cena od 449 Kč

Iva Ježková

Relaxační masáž, Sportovní masáž, Reflexní masáž, Baňkování, Dornova metoda

Naše tělo je jediný nástroj, který používáme všichni téměř neustále. Nové tělo nikdo z nás nedostane, proto o něj musíme náležitě pečovat. I tam, kde tělo zdánlivě používáme jen nepatrně, totiž při myšlení, mnozí dělají velké chyby a jejich tělo potom není jako celek zdravé. Klientům pomáhám zbavit se zranění, která je omezují. Potom mohou být sami sebou a začít opět naplno dýchat, žít a cítit se v harmonii sami se sebou a se vším okolo. Při mé masáži používám techniky, kterými tělo vyrovnávám jak po stránce tělesné, tak také emoční a duchovní.

Zkušenosti

 • Sydney Rugby league
 • Sydney FC foofball
 • 10 let soukromá klinika, Sydney
 • Gaia Spa, Byron Bay
 • SPA terapeut Balance Club Brumlovka

Vzdělní a certifikáty

 • ACNT Australian College of Natural Therapies
 • Diploma of Remedial massage
 • Kinesis anatomy of tissue
 • Kinesis anatomy of fitness
 • 200hr yoga teacher training
 • Secret soul mastery

Kde Iva působí?

Přečtěte si více o službách, které Iva nabízí

Relaxační masáž

Relaxační masáž

Relaxační masáž je jemná a plynulá, podporuje celkovou relaxaci, uvolňuje svalové napětí a zlepšuje krevní oběh a rozsah pohybu. Tento styl masáže najdete například v lázních a SPA. Cílem terapeuta je dopřát Vám poklidnou relaxaci s přiměřeným tlakem, který nebude působit bolestivě.

Sportovní masáž

Sportovní masáž

Sportujete a Vaše tělo potřebuje opravit? Využijte této masáže, terapeut se dostane do hloubky svalů a zaměří se na problematická místa. Zmobilizuje vaše klouby a protáhne svalstvo. Sportovní masáž je něco jako legální doping, který urychlý Vaší regenraci a obnoví sílu. Na další trénink budete opět na 100% připravení a odpočatí a dosáhnete tak těch nejlepších výsledků.

Reflexní masáž

Reflexní masáž

Tlaková metoda stimulující reflexní body hlavně na chodidlech, které jsou v kontaktu s tělními orgány. Zvýšená citlivost v těchto bodech odhaluje sníženou energii orgánů.

Baňkování

Baňkování

Baňková terapie je tradiční čínská a blízkovýchodní praxe, kterou lidé používají k léčbě různých obtíží. Zahrnuje umístění baněk v určitých bodech na kůži klienta, případně baňkovou masáž. Díky podtlaku v baňce dochází k prokrvení a uvolnění podkoží. Baňkování obvykle zanechává kulaté modřiny na kůži, kde jsou krevní cévy vystavené účinkům sání.

Dornova metoda

Dornova metoda

Jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh. Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže, rozdílná délka dolních končetin, zkrácení svalů nebo i citové problémy člověka. Při léčení Dornovou metodou se uvolňují fyzické i psychické bloky, můžeme ji tedy považovat za celostní metodu, která léčí nejen příznaky nemoci, ale i samotné příčiny onemocnění.