Eliška Ježková

Silový trénink, Silový trénink - online

Od útlého věku jsem se věnovala tanci. Na cestu profesionální osobní trenérky jsem vykročila po absolvování kurzu Slavia a od té doby se této profesi věnuji naplno. Své vědomosti a zkušenosti neustále rozšiřuji, následovaly kurzy cvičení na Bosu, Diastázu, Jumping, TRX. Sama pravidelně cvičím a pokud nestíhám nebo naopak mám přebytek energie, cvičím i s klientkami. Na prvním místě je ale vždy kontrola klientů a správné techniky jejich cvičení.

Zkušenosti

  • 2 roky vlastní trenérská praxe

Vzdělní a certifikáty

  • Vysoká škola obchodní
  • Trenérský kurz Bosu
  • Certifikát TRX
  • Kurz diastáza
  • Kurz Jumping

Kde Eliška působí?

Přečtěte si více o službách, které Eliška nabízí

Silový trénink

Silový trénink

Ať už se chcete prostě jen cítit fit, zaměřit svůj trénink na konkrétní problematické partie a nebo zlepšit svou fyzickou kondici, osobní trénink je přesně pro Vás! Naši přední odborníci na fitness Vám ukáží tu nejlepší forma silového tréninku, se kterou dosáhnete kýžených výsledků. Naše osobní tréninky se zaměřují na mobilitu, spalování tuků, nárůst svalové hmoty a pomáhají celkovému zlepšení Vašeho zdraví.

Silový trénink - online

Silový trénink - online

Silový trénink online? Blbost! K čemu platit trenéra, který mě nemůže dorovnat do správné pozice nebo mi dát dopomoc? Absolutně souhlasíme! Online cvičení s trenérem 1:1 má ale také spoustu výhod. Za prvé přináší cenově dostupnou alternativu cvičení pod dohledem odborníka, který se věnuje jen Vám a dále nám krásně pomůže v situacích, kdy osobní lekce není možná - jste na dovolené, na služební cestě nebo musíte být v domácí karanténě. Díky osobnímu online tréninku můžete tento výpadek krásně překlenout a poté opět navázat osobními lekcemi. U vybraných trenérů máte navíc úvodní lekci úplně ZDARMA, tak proč váhat? Zkusíte a uvidíte.