Petra Žambochová

Relaxační masáž, Sportovní masáž, Reflexní masáž, Baňkování, Masáž pro 2

Zajímám se o zdravý životní styl, osobní rozvoj, propojení fyzického a duševního stavu. Masáž pro mě znamená relaxaci, regeneraci a celkové uvolnění jak na fyzické, tak psychické úrovni. Síla doteku jako prevence proti zdravotním potížím.

Zkušenosti

  • 2 roky masér v Balance Club Brumlovka
  • Masér Salon Bellezza Praha 10 - vlastní praxe"

Vzdělní a certifikáty

  • SOŠ Podnikání
  • Dexter Academy s.r.o. Sportovní masáž - Akreditace MŠMT

Kde Petra působí?

Přečtěte si více o službách, které Petra nabízí

Relaxační masáž

Relaxační masáž

Relaxační masáž je jemná a plynulá, podporuje celkovou relaxaci, uvolňuje svalové napětí a zlepšuje krevní oběh a rozsah pohybu. Tento styl masáže najdete například v lázních a SPA. Cílem terapeuta je dopřát Vám poklidnou relaxaci s přiměřeným tlakem, který nebude působit bolestivě.

Sportovní masáž

Sportovní masáž

Sportujete a Vaše tělo potřebuje opravit? Využijte této masáže, terapeut se dostane do hloubky svalů a zaměří se na problematická místa. Zmobilizuje vaše klouby a protáhne svalstvo. Sportovní masáž je něco jako legální doping, který urychlý Vaší regenraci a obnoví sílu. Na další trénink budete opět na 100% připravení a odpočatí a dosáhnete tak těch nejlepších výsledků.

Reflexní masáž

Reflexní masáž

Tlaková metoda stimulující reflexní body hlavně na chodidlech, které jsou v kontaktu s tělními orgány. Zvýšená citlivost v těchto bodech odhaluje sníženou energii orgánů.

Baňkování

Baňkování

Baňková terapie je tradiční čínská a blízkovýchodní praxe, kterou lidé používají k léčbě různých obtíží. Zahrnuje umístění baněk v určitých bodech na kůži klienta, případně baňkovou masáž. Díky podtlaku v baňce dochází k prokrvení a uvolnění podkoží. Baňkování obvykle zanechává kulaté modřiny na kůži, kde jsou krevní cévy vystavené účinkům sání.

Masáž pro 2

Masáž pro 2

Vychutnejte si relaxační masáž s partnerem v pohodlí domova! S novou českou aplikací si relax objednáte na pár kliknutí. V ceně služby jsou 2 hodiny masáže a je jen na vás, zda budete chtít dva terapeuty, nebo se na masáži po hodině vystřídáte. Garantujeme, že ten komfort si zamilujete!