Potěšte své blízké originálním dárkem: masáž nebo trénink v pohodlí domova!

Cena od 449 Kč

Michal Štěrba

Silový trénink, Běh, Silový trénink - online, OCR trénink, Ukázková lekce ZDARMA, Ukázková online lekce ZDARMA

Jsem člověk zapálený do sportu. Od 4 let se věnuji fotbalu, specializuji se funkční silový trénink, při kterém využívám zejména váhu vlastního těla. Vždy jsem byl veden ke sportu, a proto v současné době studuji na FTVS UK obor kondiční trenér. Své znalosti a zkušenosti rád předávám svým klientům.

Zkušenosti

  • Trenér fotbalu
  • Osobní kondiční trenér

Vzdělní a certifikáty

  • Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy
  • Student bakalářského studia TVS se zaměřením na kondiční trénink

Kde Michal působí?

Přečtěte si více o službách, které Michal nabízí

Silový trénink

Silový trénink

Ať už se chcete prostě jen cítit fit, zaměřit svůj trénink na konkrétní problematické partie a nebo zlepšit svou fyzickou kondici, osobní trénink je přesně pro Vás! Naši přední odborníci na fitness Vám ukáží tu nejlepší forma silového tréninku, se kterou dosáhnete kýžených výsledků. Naše osobní tréninky se zaměřují na mobilitu, spalování tuků, nárůst svalové hmoty a pomáhají celkovému zlepšení Vašeho zdraví.

OCR trénink

OCR trénink

Obstacle Course Racing - zkráceně OCR je fenomén poslední doby. Překážkové běhy získávají na popularitě i díky sériím Spartan Race, Gladiator Race, Predator Race a dalším. Závody, které prověří vaši fyzickou připravenost i psychickou odolnost. S WellBe máte možnost dostat se do rukou zkušených trenérů z OCR prostředí.

Běh

Běh

Běh je skvělý způsob, jak si zlepšit kondici a zároveň spalovat velké množství kalorií. Dále pomůže zlepšit Vaši celkovou zdatnost, která se promítne i do dalších pohybových aktivit. Naučte se, jak zlepšit svou vytrvalost a techniku běhu. Běhejte tak, abyste si už dál neubližovali. Běžecký trénink se dá zaměřit také na zvýšení síly, zlepšení dýchání či odstranění únavy.

Silový trénink - online

Silový trénink - online

Silový trénink online? Blbost! K čemu platit trenéra, který mě nemůže dorovnat do správné pozice nebo mi dát dopomoc? Absolutně souhlasíme! Občas jsou ale situace, kdy je online lekce skvělou alternativou - jste na dovolené, na služební cestě nebo musíte být v domácí karanténě. Díky osobnímu online tréninku můžete tento výpadek krásně překlenout a poté opět navázat osobními lekcemi. U vybraných trenérů máte navíc úvodní lekci úplně ZDARMA, tak proč váhat? Zkusíte a uvidíte.

Ukázková online lekce ZDARMA

Ukázková online lekce ZDARMA

Váháte s objednáním osobního online tréninku? Nedivíme se, je to bez nadsázky vaše životní rozhodnutí! Mezi trenérem a klientem se často vytvoří dlouhotrvající profesionální i přátelský vztah. Abyste nemuseli nic riskovat, někteří z našich trenérů nabízejí možnost úvodní lekce úplně zdarma. Proberete vaše možnosti, zkušenosti a cíle. Potom si společně odcvičíte ukázkový trénink a dohodnete se na další spolupráci. Objednáním ukázkové lekce zdarma se k ničemu nezavazujete.

Ukázková lekce ZDARMA

Ukázková lekce ZDARMA

Váháte s objednáním služeb osobního trenéra? Nedivíme se, je to bez nadsázky vaše životní rozhodnutí! Mezi trenérem a klientem se často vytvoří dlouhotrvající profesionální i přátelský vztah. Abyste nemuseli nic riskovat, někteří z našich trenérů nabízejí možnost úvodní lekce úplně zdarma. Proberete vaše možnosti, zkušenosti a cíle. Potom si společně odcvičíte ukázkový trénink a dohodnete se na další spolupráci. Objednáním ukázkové lekce zdarma se k ničemu nezavazujete.