Potěšte své blízké originálním dárkem: masáž nebo trénink v pohodlí domova!

Cena od 449 Kč

Jigme Tenzin

Jóga, Relaxační masáž, Sportovní masáž, Reflexní masáž, Tibetská jóga, Tibetská masáž

Masáže jsou můj život. Kromě WellBe pracuji od roku 2017 v hotelu Endemit Boutique Hotel and Spa. V roce 2013 jsem absolvoval školení ve sportovní masáži, ájurvédské a thajské masáži. V roce 2014 jsem získal další zkušenosti s tibetskou masáží a dechovou jógou v Tibetském domě v Barceloně. Domluvíme se spolu spíše anglicky.

Zkušenosti

  • Masér v Endemit Boutique Hotel and Spa
  • Lektor na Univerzitě Karlově

Vzdělní a certifikáty

  • Studium buddhistické filozofie
  • Kurz sportovní a rekondiční masáže
  • Kurz ajurvédské masáže
  • Kurz Thajské masáže
  • Studium tibetské masáže a dechové jógy

Kde Jigme působí?

Přečtěte si více o službách, které Jigme nabízí

Jóga

Jóga

V dnešní uspěchané a na výkon zaměřené době je často těžké se na chvíli zastavit a nadechnout se. Jóga je skvělý způsob "uklidnění mysli“ a protažení těla. WellBe jóga trenéři Vám dokáží předat základy cvičení a povedou Vás po této poklidné cestě. Každý pohyb zdůrazňuje dýchání a plynulost pohybu a soustředí se zároveň na Vaše tělo i mysl.

Relaxační masáž

Relaxační masáž

Relaxační masáž je jemná a plynulá, podporuje celkovou relaxaci, uvolňuje svalové napětí a zlepšuje krevní oběh a rozsah pohybu. Tento styl masáže najdete například v lázních a SPA. Cílem terapeuta je dopřát Vám poklidnou relaxaci s přiměřeným tlakem, který nebude působit bolestivě.

Sportovní masáž

Sportovní masáž

Sportujete a Vaše tělo potřebuje opravit? Využijte této masáže, terapeut se dostane do hloubky svalů a zaměří se na problematická místa. Zmobilizuje vaše klouby a protáhne svalstvo. Sportovní masáž je něco jako legální doping, který urychlý Vaší regenraci a obnoví sílu. Na další trénink budete opět na 100% připravení a odpočatí a dosáhnete tak těch nejlepších výsledků.

Reflexní masáž

Reflexní masáž

Tlaková metoda stimulující reflexní body hlavně na chodidlech, které jsou v kontaktu s tělními orgány. Zvýšená citlivost v těchto bodech odhaluje sníženou energii orgánů.

Tibetská jóga

Tibetská jóga

Tibetská jóga zahrnuje cvičení, která se po staletí používala k udržení dobrého zdraví a vnitřní energetické rovnováhy. Je velmi vhodná k očištění organizmu pro všechny bez rozdílu. Zaměříte se na svůj dech, uvědomíte si vlastní pohyb těla a zároveň prohloubíte vnitřní klid pomocí meditace.

Tibetská masáž

Tibetská masáž

Tibetská masáž Ku-nye je jedním z nejstarších způsobů masáže a je nedílnou součástí tibetské tradiční medicíny. Tato metoda zahrnuje techniky nanášení vonných masážních olejů, ruční uvolnění svalů a prokrvení kůže, rozhýbání kloubů a zaměření na konkrétní body. Pomáhá uvolnit fyzické i duševní napětí, redukuje podkožní tuk a regeneruje buňky. Masáž Ku-nye napomáhá detoxikaci organizmu, zvyšuje vitalitu, ulevuje od bolesti svalů a kloubů, vyrovnává nerovnováhu nervového systému a zároveň pomáhá při stavech nespavosti, depresí a úzkosti.