Potěšte své blízké originálním dárkem: masáž nebo trénink v pohodlí domova!

Cena od 449 Kč

Jan Fryš

Silový trénink, Silový trénink - online

6 let se věnuji fitness a workout tréninkům. Stále objevuji nové způsoby cvičení a sleduji aktuální poznatky z oblasti zdravé výživy. Je důležité, aby si každý v životě našel aktivitu. která ho bude bavit a díky tomu se udržoval ve fyzické i duševní pohodě. Moto: Nikdy není pozdě začít.

Zkušenosti

  • Vlastní trenérská praxe

Vzdělní a certifikáty

  • Obchodní akademie
  • Kurz osobní fitness trenér
  • Kurz trenér kulturistiky
  • Kurz stravovací plán

Kde Jan působí?

Přečtěte si více o službách, které Jan nabízí

Silový trénink

Silový trénink

Ať už se chcete prostě jen cítit fit, zaměřit svůj trénink na konkrétní problematické partie a nebo zlepšit svou fyzickou kondici, osobní trénink je přesně pro Vás! Naši přední odborníci na fitness Vám ukáží tu nejlepší forma silového tréninku, se kterou dosáhnete kýžených výsledků. Naše osobní tréninky se zaměřují na mobilitu, spalování tuků, nárůst svalové hmoty a pomáhají celkovému zlepšení Vašeho zdraví.

Silový trénink - online

Silový trénink - online

Silový trénink online? Blbost! K čemu platit trenéra, který mě nemůže dorovnat do správné pozice nebo mi dát dopomoc? Absolutně souhlasíme! Občas jsou ale situace, kdy je online lekce skvělou alternativou - jste na dovolené, na služební cestě nebo musíte být v domácí karanténě. Díky osobnímu online tréninku můžete tento výpadek krásně překlenout a poté opět navázat osobními lekcemi. U vybraných trenérů máte navíc úvodní lekci úplně ZDARMA, tak proč váhat? Zkusíte a uvidíte.