Ondřej Regál

Osobní diagnostika, Konzultace po telefonu, Relaxační masáž, Sportovní masáž, Reflexní masáž, Baňkování, Dornova metoda

V minulosti jsem se věnoval lehké atletice na závodní úrovni (MČR 2009) a kick boxu. V rámci VŠ studia jsem se zaměřil na aktivity podporující zdraví, konkrétně na posilování s vahou vlastního těla – kalistheniku. Tento způsob cvičení také doporučuji všem svým klientům.

Zkušenosti

 • Vlastní masérská a trenérská praxe
 • Spa terapeut Balance Club Brumlovka
 • WellBe trenér a terapeut

Vzdělní a certifikáty

 • Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy
 • Absolvent magisterského studia TVS se zaměřením na aktivity podporující zdraví
 • Sportovní a rekondiční masáž (FTVS UK)
 • Dornova metoda plus
 • Breussova masáž
 • Thajská masáž nohou
 • Sportovní kinesiotaping
 • Instruktor fitness (FTVS UK)

Kde Ondřej působí?

Přečtěte si více o službách, které Ondřej nabízí

Osobní diagnostika

Osobní diagnostika

Zarezervujte si schůzku s jedním z WellBe specialistů, který přijede za Vámi. Společně zjistíte Vaše tělesné složení a odhalíte nevhodné návyky. Složení těla znamená „množství kostí, tuku, vody a svalů v lidském těle“. Všechny tyto faktory lze měřit. Náš specialista také zjistí váš somatotyp a doporučení Vám vhodný trénink a skladbu jídelníčku. V případě zájmu Vám také poskytne další informace o tom, jak Vám WellBe pomůže na cestě k lepšímu životu.

Relaxační masáž

Relaxační masáž

Relaxační masáž je jemná a plynulá, podporuje celkovou relaxaci, uvolňuje svalové napětí a zlepšuje krevní oběh a rozsah pohybu. Tento styl masáže najdete například v lázních a SPA. Cílem terapeuta je dopřát Vám poklidnou relaxaci s přiměřeným tlakem, který nebude působit bolestivě.

Sportovní masáž

Sportovní masáž

Sportujete a Vaše tělo potřebuje opravit? Využijte této masáže, terapeut se dostane do hloubky svalů a zaměří se na problematická místa. Zmobilizuje vaše klouby a protáhne svalstvo. Sportovní masáž je něco jako legální doping, který urychlý Vaší regenraci a obnoví sílu. Na další trénink budete opět na 100% připravení a odpočatí a dosáhnete tak těch nejlepších výsledků.

Reflexní masáž

Reflexní masáž

Tlaková metoda stimulující reflexní body hlavně na chodidlech, které jsou v kontaktu s tělními orgány. Zvýšená citlivost v těchto bodech odhaluje sníženou energii orgánů.

Baňkování

Baňkování

Baňková terapie je tradiční čínská a blízkovýchodní praxe, kterou lidé používají k léčbě různých obtíží. Zahrnuje umístění baněk v určitých bodech na kůži klienta, případně baňkovou masáž. Díky podtlaku v baňce dochází k prokrvení a uvolnění podkoží. Baňkování obvykle zanechává kulaté modřiny na kůži, kde jsou krevní cévy vystavené účinkům sání.

Dornova metoda

Dornova metoda

Jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh. Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže, rozdílná délka dolních končetin, zkrácení svalů nebo i citové problémy člověka. Při léčení Dornovou metodou se uvolňují fyzické i psychické bloky, můžeme ji tedy považovat za celostní metodu, která léčí nejen příznaky nemoci, ale i samotné příčiny onemocnění.