Masáže až domů Dolní Chabry

Nabízíme masáže do domu v oblasti Dolní Chabry. Vyzkoušejte skvělý zážitek.

Relaxační masáž

Relaxační masáž

Relaxační masáž je jemná a plynulá, podporuje celkovou relaxaci, uvolňuje svalové napětí a zlepšuje krevní oběh a rozsah pohybu. Tento styl masáže najdete například v lázních a SPA. Cílem terapeuta je dopřát Vám poklidnou relaxaci s přiměřeným tlakem, který nebude působit bolestivě.

Sportovní masáž

Sportovní masáž

Sportujete a Vaše tělo potřebuje opravit? Využijte této masáže, terapeut se dostane do hloubky svalů a zaměří se na problematická místa. Zmobilizuje vaše klouby a protáhne svalstvo. Sportovní masáž je něco jako legální doping, který urychlý Vaší regenraci a obnoví sílu. Na další trénink budete opět na 100% připravení a odpočatí a dosáhnete tak těch nejlepších výsledků.

Reflexní masáž

Reflexní masáž

Tlaková metoda stimulující reflexní body hlavně na chodidlech, které jsou v kontaktu s tělními orgány. Zvýšená citlivost v těchto bodech odhaluje sníženou energii orgánů.

Baňkování

Baňkování

Baňková terapie je tradiční čínská a blízkovýchodní praxe, kterou lidé používají k léčbě různých obtíží. Zahrnuje umístění baněk v určitých bodech na kůži klienta, případně baňkovou masáž. Díky podtlaku v baňce dochází k prokrvení a uvolnění podkoží. Baňkování obvykle zanechává kulaté modřiny na kůži, kde jsou krevní cévy vystavené účinkům sání.

Dornova metoda

Dornova metoda

Jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh. Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže, rozdílná délka dolních končetin, zkrácení svalů nebo i citové problémy člověka. Při léčení Dornovou metodou se uvolňují fyzické i psychické bloky, můžeme ji tedy považovat za celostní metodu, která léčí nejen příznaky nemoci, ale i samotné příčiny onemocnění.

Tibetská masáž

Tibetská masáž

Tibetská masáž Ku-nye je jedním z nejstarších způsobů masáže a je nedílnou součástí tibetské tradiční medicíny. Tato metoda zahrnuje techniky nanášení vonných masážních olejů, ruční uvolnění svalů a prokrvení kůže, rozhýbání kloubů a zaměření na konkrétní body. Pomáhá uvolnit fyzické i duševní napětí, redukuje podkožní tuk a regeneruje buňky. Masáž Ku-nye napomáhá detoxikaci organizmu, zvyšuje vitalitu, ulevuje od bolesti svalů a kloubů, vyrovnává nerovnováhu nervového systému a zároveň pomáhá při stavech nespavosti, depresí a úzkosti.

Nemůžete se rozhodnout nebo chcete poradit?

Rezervujte si konzultaci zdarma a my se Vám ozveme:

Konzultace po telefonu

Konzultace po telefonu

Pro nové klienty nabízíme konzultaci po telefonu zdarma. Telefonátem se k ničemu nezavazujete. Probereme váš současný stav, vaše cíle a představy. Společně si nastíníme možnosti, jak dosáhnout vyváženého a spokojeného životního stylu, po kterém toužíte. Konzultace je vždy vedena vzdělaným a zkušeným odborníkem v oblasti wellbeing a fitness.

To je vše.

Víc mobilních služeb zatím nenabízíme. Co dál?