Masáže v pohodlí domova

Objednejte si maséra až k Vám domů. Bezpečně a bez cestování.

Relaxační masáž

Relaxační masáž

Relaxační masáž je jemná a plynulá, podporuje celkovou relaxaci, uvolňuje svalové napětí a zlepšuje krevní oběh a rozsah pohybu. Tento styl masáže najdete například v lázních a SPA. Cílem terapeuta je dopřát Vám poklidnou relaxaci s přiměřeným tlakem, který nebude působit bolestivě.

Sportovní masáž

Sportovní masáž

Sportujete a Vaše tělo potřebuje opravit? Využijte této masáže, terapeut se dostane do hloubky svalů a zaměří se na problematická místa. Zmobilizuje vaše klouby a protáhne svalstvo. Sportovní masáž je něco jako legální doping, který urychlý Vaší regenraci a obnoví sílu. Na další trénink budete opět na 100% připravení a odpočatí a dosáhnete tak těch nejlepších výsledků.

Reflexní masáž

Reflexní masáž

Tlaková metoda stimulující reflexní body hlavně na chodidlech, které jsou v kontaktu s tělními orgány. Zvýšená citlivost v těchto bodech odhaluje sníženou energii orgánů.

Baňkování

Baňkování

Baňková terapie je tradiční čínská a blízkovýchodní praxe, kterou lidé používají k léčbě různých obtíží. Zahrnuje umístění baněk v určitých bodech na kůži klienta, případně baňkovou masáž. Díky podtlaku v baňce dochází k prokrvení a uvolnění podkoží. Baňkování obvykle zanechává kulaté modřiny na kůži, kde jsou krevní cévy vystavené účinkům sání.

Dornova metoda

Dornova metoda

Jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh. Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže, rozdílná délka dolních končetin, zkrácení svalů nebo i citové problémy člověka. Při léčení Dornovou metodou se uvolňují fyzické i psychické bloky, můžeme ji tedy považovat za celostní metodu, která léčí nejen příznaky nemoci, ale i samotné příčiny onemocnění.

Tibetská masáž

Tibetská masáž

Tibetská masáž Ku-nye je jedním z nejstarších způsobů masáže a je nedílnou součástí tibetské tradiční medicíny. Tato metoda zahrnuje techniky nanášení vonných masážních olejů, ruční uvolnění svalů a prokrvení kůže, rozhýbání kloubů a zaměření na konkrétní body. Pomáhá uvolnit fyzické i duševní napětí, redukuje podkožní tuk a regeneruje buňky. Masáž Ku-nye napomáhá detoxikaci organizmu, zvyšuje vitalitu, ulevuje od bolesti svalů a kloubů, vyrovnává nerovnováhu nervového systému a zároveň pomáhá při stavech nespavosti, depresí a úzkosti.

Masáž pro 2

Masáž pro 2

Vychutnejte si relaxační masáž s partnerem v pohodlí domova! S novou českou aplikací si relax objednáte na pár kliknutí. V ceně služby jsou 2 hodiny masáže a je jen na vás, zda budete chtít dva terapeuty, nebo se na masáži po hodině vystřídáte. Garantujeme, že ten komfort si zamilujete!

Nemůžete se rozhodnout nebo chcete poradit?

Rezervujte si konzultaci zdarma a my se Vám ozveme:

Konzultace po telefonu

Konzultace po telefonu

Pro nové klienty nabízíme konzultaci po telefonu zdarma. Telefonátem se k ničemu nezavazujete. Probereme váš současný stav, vaše cíle a představy. Společně si nastíníme možnosti, jak dosáhnout vyváženého a spokojeného životního stylu, po kterém toužíte. Konzultace je vždy vedena vzdělaným a zkušeným odborníkem v oblasti wellbeing a fitness.

To je vše.

Víc mobilních služeb zatím nenabízíme. Co dál?