Zkuste naše Online Fitness, plán na míru a zdarma

00:00
00:00

Dle Vašich požadavků získáte tréninkový plán online cvičení

Je to opravdu zdarma? Jasně! Měsíční tréninkový plán se Vám vygeneruje po vyplnění úvodního dotazníku, kde aplikaci sdělíte základní informace: jaký je Váš cíl, jaké máte zkušenosti se cvičením a kdy máte na cvičení čas. Navíc můžete s WellBe pohodlně sledovat svůj pokrok.

Také to znáte?

🤔 V záplavě internetových video lekcí nevím, co vybrat.

😔 Jakým cvičením si neublížim?

🤔 Nevím, jak často mám cvičit :(

😔 Co mám cvičit, abych dosáhl/a svého cíle?

🤔 Nevím, jak poznat kvalitního lektora.

😔 U cvičení nikdy nevydržím, chybí mi motivace...

Online fitness od WellBe je řešení!

V našem týmu pracují certifikovaní a vysokoškolsky vzdělaní odborníci na pohyb, sport, výživu a regeneraci. Rádi vám poradí na vaší cestě k wellbeing. Vyhledáváme kvalitní česká online fitness videa na internetu, která vkládáme do naší databáze. Ke každé lekci zadáme parametry jako je obtížnost, zaměření a časová náročnost. Naše chytrá aplikace vám potom na základě zadaných parametrů doporučí plán na míru.

Co přesně pro vás děláme?

Vytváříme kvalitní videa

S certifikovanými lektory vytváříme lekce, kterými si neublížíte. Všechny lekce mají jasnou strukturu, kvalitní zvuk, hudbu a video.

Vyhledáváme kvalitní lekce na internetu

Na internetu se dá najít spoustu cvičení zdarma. Lekce vyhledáváme za vás a vybereme ty nejlepší jak z hlediska zpracování, tak obsahu.

Doporučíme vám ty nejlepší lekce

S WellBe je to jednoduché - vyplníte krátký dotazník a na jedno kliknutí máte plán na míru. Aplikace zohlední váš cíl, fitness level a časové možnosti.

Konzultujeme s vámi pokrok a stravu

Chcete víc osobní přístup? Staňte se členy WellBe a za zlomek ceny získejte osobního wellbeing kouče, který vás povede na cestě za zdravějším a spokojenějším životním stylem.

Motivujeme vás a hlídáme plán

Mít plán je základ, je potřeba ho také dodržet. WellBe vám cvičení vždy připomene a odcvičené lekce zaznamená do statistik. Motivace vlastním pokrokem funguje vždy nejlíp!

Přidejte se mezi naše spokojené klienty

Slova těch, co už WellBe vyzkoušeli

...
Myšlenka cvicapomahej.cz se mi velice líbí, ceník je nastaven velice příznivě. Líbí se mi množství lekcí, detailní popis u každé lekce spolu s video ukázkou (nekupujete zajíce v pytli), možnost filtrování podle obtížnosti, zaměření a hlavně pomůcek. Videa jsou udělána profesionálně, všechno bylo rozumět, cvičení mělo spád.
Roman KmakFacebook recenze

Potřebujete se na něco doptat?

Ondřej Regál
Ondřej Regál

Klientská podpora

731 648 324

ondrej@appwellbe.cz

Napiště:

Pokud je vše jasné, pusťme se do toho